Bize Ulaşın : +90 212 217 99 81
Powerful UPS | Kesintisiz Güç Kaynakları

Bakım Hizmetleri

Bakım Hizmetleri Kapsamı

Powerful kesintisiz güç kaynakları 2 ve 3 yıl sistem 10 yıl yedek parça garantisine sahip elektronik cihazlardır ve 7 gün 24 saat kesintisiz çalışacak şekilde tasarlanmışlardır. Ancak gerekli olan periyodik bakımların yapılması doğru ve uzun ömürlü hizmet verebilmeleri için gereklidir.

Deneyimli teknik destek elemanlarımız her türlü teknik ihtiyacınızı zamanında cevaplamak için hazırdır. Lütfen ürünlerimizi kullanmadan önce kullanma talimatını dikkatli şekilde okuyunuz ve ileride başvurmak üzere saklayınız.

7×24 Teknik Destek

Deneyimli teknik destek elemanlarımız her türlü ihtiyacınız için 7 gün 24 saat telefonla sorularınızı cevaplamak için hazırdır. Aynı zamanda internet sayfamızdan da sorularınızı sorabilir, benzer soruları ve cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Deneyimli Teknik Personel

Konusunda deneyimli ve profesyonel teknik elemanlarımız fabrikada almış oldukları güncel eğitimlerle sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturarak sisteminizin minimum zaman kaybı ile çalışmasını sağlayacaktır.

Koruyucu ve Önleyici Bakım

Garantisi devam etmekte olan kesintisiz güç kaynaklarımıza (6kVA ve üzeri) yılda bir ücretsiz koruyucu ve önleyici bakım hizmeti verir (İstanbul il sınırları içinde) UPS’inizin tüm fonksiyonları kontrol eder, sorunlar başlamadan önlem alırız.

Kapsamlı Kontrol ve Düzeltici Eylem

Olası kesintileri en kısa sürede giderebilmek ve böyle bir durumun tekrarlanmamasını sağlamak için Powerful teknik destek birimimi sistemi derinlemesine inceler ve hataların düzeltilmesi için gerekli çalışmaları yapar.

Çevresel Gözlem

Sisteminizin, optimum verimde çalışabilmesi için kesintisiz güç kaynağının çalıştığı ortam kontrol edilerek zararlı olabilecek aşırı ısı veya nem gibi olumsuzlukların düzeltilmesi sağlayarak, bu sayede cihaz ömrünüzü uzamış oluruz.

Ücretsiz Nakliye

Kesintisiz güç kaynağınızın garanti kapsamında arıza yapması durumunda cihazı firmamıza anlaşmalı kargomuzla ücretsiz ulaştırabilirsiniz. Aynı şekilde bakım ve onarımı yapılan cihazınız yine ücretsiz olarak tarafınıza gönderilecektir.