Powerful Hakkında


Powerful Elektronik ve Enerji Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 32 yıllı aşan bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmaktan memnuniyet duyar.  Kurulduğu günden beri güç elektroniği konusunda uzman kadrosu ile her güç segmentinde müşterilerine özel çözümler sunmaktadır. Firmamız, AR-GE çalışmalarını dört temel uygulama alanı üzerinde yoğunlaştırmıştır.

·         Ev / Ofis

·         Küçük / Orta Ölçekli İşyeri

·         Büyük İşyeri / Endüstriyel Çözümler

·         Sistem Odaları / Veri Merkezleri


Profesyonel teknik ekip, deneyimli satış kadrosu ile bugün de tüm müşterilerimizi kesintisiz enerji ile buluşturmaya devam etmekteyiz. Powerful Kesintisiz Güç Kaynağı, şebeke enerjisi kesildiğinde bağlı bulunduğu tüm sisteme işlevlerini görebilmesi için temiz ve kesintisiz enerji sağlar ve işiniz yarıda kesilmez, sisteminizi kontrollü olarak kapatacak yeterli çalışma zamanı sunar. Böylece tüm sisteminizin çalışma verimi artar, düşük bakım maliyeti ile uzun ömürlü kullanım sunar.

Powerful Kesintisiz Güç Kaynakları, kullanıcı ve teknolojiyi buluşturan en çok tercih edilen marka haline gelmek için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Firmamız 7 gün 24 saat müşterilerimizin problemlerini çözmeyi ve sahip olduğu bilgi birikimini siz değerli müşterilerimizle paylaşmayı kendine ilke edinmekten dolayı gurur duymaktadır. Yüksek kalite, uygun fiyat ve temel felsefemiz olan iyi hizmet ile siz değerli müşterilerimize bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşatmak arzusundayız.

Powerful kesintisiz güç kaynakları CE kalite belgesine sahiptir. Teknik destek birimimizin TSE-HYB belgesi bulunmaktadır.


Firmamızın ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi , ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikaları mevcuttur.

Tüm bayi, müşteri ve dostlarımıza teşekkür eder saygılar sunarız.