Bize Ulaşın : +90 212 217 99 81
Powerful UPS | Kesintisiz Güç Kaynakları

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

POWERFUL Elektronik ve Enerji Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 28 yıllı aşan bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmaktan memnuniyet duyar.  Kurulduğu günden beri güç elektroniği konusunda uzman kadrosu ile her güç segmentinde müşterilerine özel çözümler sunmaktadır. Firmamız, AR-GE çalışmalarını dört temel uygulama alanı üzerinde yoğunlaştırmıştır.

  • Ev / Ofis
  • Küçük / Orta Ölçekli İşyeri
  • Büyük İşyeri / Endüstriyel Çözümler
  • Sistem Odaları / Veri Merkezleri

AR-GE ekibimizin yapmış olduğu çalışmalar sonucunda CCTV UPS ( Güvenlik UPS ) geliştirilmiş, patent başvuruları yapılmış ( Patent no: 2013/07568 ), 2015 yılında kalıp ve üretim aşamaları gerçekleşmiş, 2016 yılında siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Profesyonel teknik ekip, deneyimli satış kadrosu ile bu gün de tüm müşterilerimizi kesintisiz enerji ile buluşturmaya devam etmekteyiz. POWERFUL Kesintisiz Güç Kaynağı, şebeke enerjisi kesildiğinde bağlı bulunduğu tüm sisteme işlevlerini görebilmesi için temiz ve kesintisiz enerji sağlar ve işiniz yarıda kesilmez, sisteminizi kontrollü olarak kapatacak yeterli çalışma zamanı sunar. Böylece tüm sisteminizin çalışma verimi artar, düşük bakım maliyeti ile uzun ömürlü kullanım sunar.

POWERFUL Kesintisiz Güç Kaynakları, kullanıcı ve teknolojiyi buluşturan en çok tercih edilen marka haline gelmek için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Firmamız 7 gün 24 saat müşterilerimizin problemlerini çözmeyi ve sahip olduğu bilgi birikimini siz değerli müşterilerimizle paylaşmayı kendine ilke edinmekten dolayı gurur duymaktadır. Yüksek kalite, uygun fiyat ve temel felsefemiz olan iyi hizmet ile siz değerli müşterilerimize bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşatmak arzusundayız.

POWERFUL kesintisiz güç kaynakları CE kalite belgesine sahiptir. Teknik destek birimimizin TSE-HYB belgesi bulunmaktadır. Ayrıca firmamızın TÜRKAK onaylı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi sertifikaları mevcuttur.

Tüm bayi, müşteri ve dostlarımıza teşekkür eder saygılar sunarız.

SÖZÜMÜZ

Başarımızın ölçüsü sizlerde yaratmayı hedeflediğimiz memnuniyetin sürekliliği olacaktır.

NEDEN POWERFUL?

EN İYİ SERVİS

2 yıllık garanti ve 5 yıllık yedek parça garantisine ek olarak, POWERFUL sabit tesisatlı cihazlarda yerinde servis garantisi, garanti kapsamında yıllık ücretsiz bakım, 3 ve 5 yıllık uzatılmış bakım garanti süresi hizmetleri sunmaktadır.

EN İYİ TEKNİK DESTEK

Telefonlarımızın başında bulunan, konusunda uzman ve deneyimli teknik elemanlarımızdan güç koruması hakkındaki sorularınıza hızlı ve kapsamlı cevaplar alacağınıza emin olabilirsiniz.

EN İYİ ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

POWERFUL ihtiyacınız olan ürünleri hesaplı maliyette sunarak, sizin güç koruma alanında en iyi karşılığı elde etmenizi garanti eder.

EN İYİ KALİTE

POWERFUL Kesintisiz Güç Kaynakları, ürünlerimizin tamamı CE belgesine sahiptir ve hizmetlerimiz için TSE-HYB belgemiz, TÜRKAK onaylı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi sertifikalarımız mevcuttur.